MeDinE~Fm Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeDinE~Fm Forum

İslami MeDinE~Fm Forum Radyomuzu dinlemek için...( http://www.vahdetfm.com/radyo.htm )....adresine girebilirsiniz...

MedinefmAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gavs-ı SAni Hzz.'leri Sordu:Sen Hiç Tövbe Almadın mı?

YazarMesaj
((medine))
moderatör
((medine))

Gavs-ı SAni Hzz.'leri Sordu:Sen Hiç Tövbe Almadın mı? Empty
MesajKonu: Gavs-ı SAni Hzz.'leri Sordu:Sen Hiç Tövbe Almadın mı?   Gavs-ı SAni Hzz.'leri Sordu:Sen Hiç Tövbe Almadın mı? Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 1:07 pm

Gavs-ı SAni Hzz.'leri Sordu:Sen Hiç Tövbe Almadın mı?[25.01.09/06]

Kurban bu pazar menzildeydim,camiye biraz geç gittik yer kalmamış hemen mübaregin çıkacagı kapının yanına oturdum.Daha sonra namazıkıldık,ziyaret ettik.daha sonra mübaregi görmek için hemen kapının oraya gittim ve bekledim.Mübarek saat 06.30 gibi çıkmak için ayaga kalktı ve kapıya dogru yürümeye başladı.Kapının oraya geldi,biraz bekledi sonra yanımda ki sofiye:
-'Sen hiç tövbe almadın mı?' dedi.Sofi de:
-'Yok almadım'dedi.
Mübarek hemen yanına oturdu sofinin orda sofiye tövbe verdi.Ama biz bi seviniyoz.Sonra mübarek döndü bize baktı,tebessüm etti,ayaga kalktı.Kapıdan çıkmadan duvarda asılı olan günün hadisi şerifi,ayeti falan var o tabelaya baktı.Görevliyye 'Bu nedir kurban'dedi.Görevli hemen anlattı sonra mübarek 'hoştur,hoş' dedi.Ve hane-i saadete döndü...

Gavs-ı SAni Hzz.'leri Sordu:Sen Hiç Tövbe Almadın mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GAVS HZ.LERİ BUYURDULAR
» Gavs-ı Sani Hazretleri buyurdular ki:
» GAVS-I SANİ HZ. (K.S.A.) HİKMETLİ BİR OLAY ..
» GAVS HZ. BUYURMUŞLAR Kİ:
» Gavs-ı Sani Hz....Son Nefeste İmanla Ölme Hakkındaki Sözleri